Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A – premiera

Po niedawnej premierze flagowych smartfonów Xiaomi zaprezentowało swoje budżetowe smartfony Redmi 6 oraz Redmi 6A

Xiaomi Redmi 6

 

xiaomi redmi 6

 

Smartfon Redmi 6 posiada ekran o przekątnej 5,45 cala . Smartfon zasilany jest procesorem firmy MediaTek model Helio P22, jest to procesor ośmiordzenowy. Co bardzo ważne procesor w prezentowanym smartfonie jest bardziej wydajny, co jest korzystną zmianą ze względu na nieznacznie zmniejszoną pojemność baterii do 3000 mAh.

 

redmi 6 xiaomi

Xiaomi Redmi 6 można nabyć w w 2 wersjach pierwsza wersja to 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci dostępnej dla użytkownika, oraz w drugiej wersji z 4GB pamięci RAM oraz z 64 GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Oczywiście pamięć obu smartfonów można rozszerzyć dzięki dodatkowej karcie SD.

Aparat główny smartfon posiada 12 Mpix natomiast matryca przedniego aparatu to 5 Mpix, urządzenie posiada możliwość odblokowania za pomocą twarzy. Cena poszczególnych wersji to : 3GB/32GB to 799 juanów oraz 4GB/64GB to 999 juanów

 

Xiaomi Redmi 6A

redmi-6_gold_759

Xiaomi 6A z zewnątrz tak na prawdę nie różni się od nieco droższej wersji Redmi 6, główną różnicą tak naprawdę są podzespoły . W wersji Redmi 6A procesor pozostaje ten sam, natomiast posiada od 4 rdzenie nie 8.
Smartfon pojawi się jedynie w wersji 2GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci dostępnej dla użytkownika, w Redmi 6A nie otrzymamy również czytnika linii papilarnych

Cena urządzenia to 599 juanów

Obie wersje smartfonów dostępne będą w Chinach od 15 czerwca

Search