REKLAMA

Jesteś zainteresowany reklamą? Zapraszamy.
Jesteśmy największym portalem w Polsce publikującym informacje ze świata Xiaomi. Strona MyXiaomi.pl istnieje od 13.09.2013 roku.
email:info@myxiaomi.pl
telefon:532830251

Nasza oferta podzielona jest na dwie części: jedna związana z tradycyjną formą reklam internetowych, druga związana z niestandardowymi formami reklamy na stronie. Wszystkich zainteresowanych konkretnymi wycenami akcji reklamowo-promocyjnych na MyXiaomi.pl serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego.

Statystyki MyXiaomi.pl

Ponad 30,000 miesięcznych odsłon strony

Ponad 15,000 użytkowników miesięcznie

Statystyki ulegają ciągłemu wzrostowi, z powodu zwiększającej popularności urządzeń Xiaomi w Polsce, oraz zwiększającej się liczbie zwolenników firmy Xiaomi

Formy Reklamy

1.Reklama tradycyjna

Reklama banerowa pod tematem wpisu
(preferowany format reklamowy 728px x 90px)

Reklama banerowa pod wpisem
(preferowany format reklamowy 728px x 90px)

Reklama banerowa x3 na stronie głównej- sidebar
(preferowany format 300px x 250px)

Reklama banerowa w stopce na dole strony
(preferowany format 728px x 90px)

Reklama w środku wpisu
(preferowany format 728px x 90px)

2. Niestandardowe formy reklamy

Wpis sponsorowany:
Wpis sponsorowany musi być zgodny z szeroko rozumianą tematyką bloga, jaką jest: technologia. MyXiaomi.pl zachowuje prawo do pełnego obiektywizmu wpisu sponsorowanego. Tytuł takiego wpisu zaczynać się będzie od słów „WPIS SPONSOROWANY”

Recenzja Produktu:
Recenzja produktu polegać będzie na pełnym oraz obiektywnym zrecenzowaniu przesłanego do recenzji produktu. Przesyłany produkt musi być związany z treścią strony, czyli z technologią, nie koniecznie firmą Xiaomi.Tytuł takiego wpisu zaczynać się będzie od słów „RECENZJA PŁATNA”

Konkursy:
Serwis MyXiaomi.pl przeprowadza konkursy, produkty których dotyczyła będą konkursy muszą być związane z branża technologiczna.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami
e-mail: info@myxiaomi.pl
telefon: 532830251

Search