Xiaomi zaktualizowało aplikację MiFit

Odkąd Xiaomi zaprezentowało pierwszą wersję opaski MiBand, urządzenie zyskuje coraz większą popularność, jak również pomaga bardzo wielu osobom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, oraz kontrolować stan zdrowia, teraz aplikacja MiFit dla opaski otrzymała kolejną aktualizację.

mi fit xiaomi

Posidacze MiBand od Xiaomi doskonale wiedzą iżaplikacja MiFt jest nieodłącznym elementem opaski, dzięki której jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować stan naszego zdrowia, oraz postępy w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Dzięki dopiero co zaprezentowanej aktualizacji aplikacji MiFit usuniętych zostało kilka błędów których doświadczali użytkownicy, jak również dodane zostały nowe wersje językowe.
Jednym z głównych problemów był taki iż użytkownicy opaski posiadali jedynie język Chiński jako ten główny, natomiast teraz dostępny jest zarówno język Hiszpański jak i angielski.

xiaomi mi band 3

Podczas aktualizacji opaski od Xiaomi naprawionych zostało również kilka błędów, które powodowały problemy z płatnościami zza pomocą opaski ( funkcja ta na ten moment nie jest dostępna na terenie Europy).

Search