Xiaomi Yeelight, ledowa lampka od Mi

W maju Xiaomi zapowiadało w niedługim czasie zaprezentowanie nową lampę ledową wydaną pod swoją własną marką Yeelight, lampka już wkrótce dostępna będzie do zakupu.

xiaomi lampka

Co tak na prawdę wyróżnia lampkę Xiaomi Yeelight, od pozostałych lampek biurkowych dostępnych aktualnie na rynku? Lapmka zaprezentowana przez Xiaomi posiada ochronę wzroku, jest to bardzo wygodne dla osób bardzo dużo pracujących przy biurku przy małej ilości światła dziennego.

Lampa Yeelight zostałą zaprojektowana w taki sposób aby światło generowane przez nią ( jak to w większości lamp LED bywa), nie było w odcieniu niebieskim. Światło które generuje lapmka od Xaomi generuje światło o barwie lekko fioletowej, co nie przeszkadza w pracy, natomiast emituje podobną barwę co dzienne światło.

Dzięki takiemu rozwiązaniu przy dłuższej pracy unikamy zmęczenia oraz nadmiernego rozdrażnienia.

Yeelight-Eye-Lamp-Pro

Lapmka Yeelight wykonana jest z metalu, dzięki czemu jest stabilna, oraz dobrze prezentuje się na biurku. Jeżeli chodzi o pobór prądu lampka od Xiaomi pobiera 15W.  W lampce Yeelight mamy możliwość regulowania poziomu światła, oraz ustawiać ją w odpowiednie tryby za pomocą wbudowanego panelu dotykowego.

Xiaomi Yeelight dostępna jest w cenie ok 120 dolarów.  Jest to dość spora kwota jak za biurową lampkę, natomiast dla kogoś kto pracuje bardzo dużo przed komputerem może okazać się dobrze wydanymi pieniędzmi.

Search