Xiaomi Pocophone już dostępne w Indiach

Jakiś czas temu wspominaliśmy iż Xiaomi wkrótce planuje zaprezentować swoją nową markę smartfonów budżetowych POCO, urządzenia właśnie zostały zaprezentowane na terenie Indii.

xiaomi poco

Smartfony serii POCO zostały zaprezentowane na terenie Indii, oznacza to również iż wkrótce możemy spodziewać się większej ilości smartfonów od Xiaomi z serii POCO. Xiaomi postanowiło rozpocząć premierę swojej nowej serii smartfonów od terenu Indii, warto przypomnieć iż to właśnie na terenie Indii bardzo dużą popularność zyskał inny budżetowy smartfon od Xiaomi, czyli seria Redmi.

Jeżeli chodzi od sam smartfon POCO od Xiaomi został on wyposażony w wyświetlacz Full HD Plus o rozmiarach 5.99 cala. Sercem urządzenia jest procesor Snapdragon 845, smartfon został wyposażony w 6GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Jeżeli chodzi o baterię zawartą w smartfonie jest to ogniwo o pojemności 4,000 mAh z funkcją ładowania Quick Charge 3.0
Smartfon posiada 3 aparaty. Z tyłu urządzenia znajdziemy 2 aparaty o matrycy 12 Mpx i 5 Mpx, natomiast przedni do wideorozmów o matrycy 20 Mpx.
Jeżeli chodzi o cenę urządzenia oscyluje on w granicach 486 dolarów. Jak na urządzenie budżetowe dostępnymi parametrami prezentuje się dość obiecująco.

Search