Xiaomi Mi6 już w lutym

Miłośnicy firmy Xiaomi zawsze oczekują premiery najnowszego flagowego smartfona firmy. Każdej nadchodzącej premierze towarzysza różne mniej lub bardziej ciekawe doniesienie płynące do nas z sieci bądź też innych źródeł. Nie inaczej jest i tym razem gdy dowiadujemy się o tym iż nadchodzący flagowiec Xiaomi ukaże się na światło dzienne już w lutym.

xiaomi-mi6-rumors-specs-features-price-release-date-info

Premiera flagowych urządzeń zazwyczaj jest trudna do przewidzenia, bądź też informacje podawane przez producentów nie są do końca spójne oraz jasne. Inaczej sytuacja prezentuje się w przypadku firmy Xiaomi, gdzie otrzymujemy od producenta niemal w 100% pewną datę dotyczącą premiery nadchodzącego urządzenia.
Premiera nadchodzącego flagowca Mi6 została ustalona przez Xiaomi na 14 lutego 2017 roku.

Niestety w obecnym czasie nie jesteśmy w stanie stwierdzić dodatkowych informacji na temat parametrów nadchodzącego urządzenia Mi6. Jedyna informacja, która wydaje się być najbardziej prawdopodobna to to iż sercem nadchodzącego flagowca będzie procesor firmy Qualcomm – Snapdragon 835.
Jak przystało na Xiaomi w trakcie prezentacji modelu Mi6, która będzie miała miejsce 14 lutego najprawdopodobniej zaprezentowane zostaną również inne budżetowe wersje smartfonów w znacznie niższych cenach. Wszelkie dokłaniejsze specyfikacje dotyczące nadchodzącego flagowca Mi6 zapewne będziemy uzyskiwać w nadchodzących tygodniach.

Search