Xiaomi Mi5 z NFC oraz wsparciem dual sim

Xiaomi od długiego czasu podgrzewa atmosferę odnośnie nadchodzącego flagowego smartfona Mi5, do sieci wyciekają coraz to nowe informacje oraz grafiki prezentujące potencjalny wygląd smartfona. Przypominamy iż oficjalna premiera smartfona zapowiedziana została na 24 lutego w Chinach.

W sieci można znaleźć nową grafikę dotyczącą nadchodzącego flagowca od Xiaomi, tym razem grafika została opublikowana przez samego współzałożyciela firmy Xiaomi Lei Juna.

xiaomi-mi-5-launch-invite

Zaprezentowany poniżej screenshot na pierwszy rzut nie prezentuje się nadzwyczajnie i na zdjęciu możemy dostrzec zegar oraz typowy dla systemu MIUI interface, jednakże po bliższym przyjrzeniu się zaprezentowanej przez Lei Juna grafice możemy dostrzec iż NFC najprawdopodobniej zostanie przywrócone do smartfonów Xiaomi.

Ostatni raz, kiedy producent zdecydował się wykorzystać moduł NFC, było to w smartfonie Mi3, jednakże wszystko wskazuje na to iż moduł NFC zostanie ponownie zaimplementowany w nadchodzącym flagowcu Mi5

Drugą bardzo ciekawą rzeczą którą możemy zaobserwować na grafice jest występowanie dwóch pasków zasięgu, co bezpośrednio wskazuje na na to iż smartfon Mi5 posiadał będzie dwa wejścia na karty sim.

xiaomi mi 5 screenshot

 

Search