Xiaomi Mi5 już w przedsprzedaży

Od długiego czasu przedstawialiśmy informacje na temat flagowego urządzenia od Xiaomi modelu Mi 5. Którego oficjalna premiera w Chinach zaplanowana jest na dzień 24 lutego 2015. Już dzisiaj rusza przedsprzedaż tych urządzeń w Polsce.

xiaomi mi 5
Dla wszystkich osób zainteresowanych oraz oczekujących ze zniecierpliwieniem na na oficjalną premierę smartfona Mi 5 od Xiaomi mamy dobrą wiadomość.
Smartfon dostępny jest już w przedsprzedaży w polsce na stronie internetowej Xiaomi4you.pl

Warunkiem, który trzeba spełnić jest wypełnienie formularza , tym samym pozostawiając swoje dane kontaktowe.
Jak zapewnia Xiaomi4you.pl smartfony dostępne będą już w pierwszych tygodniach po oficjalnym rozpoczęciu sprzedaży w Chinach.

Osoby zainteresowane nabyciem najnowszego smartfona od Xiaomi modelu Mi5 po wypełnieniu formularza, jako pierwsze otrzymają pełną specyfikację produktu, a każde zamówienie objęte będzie pełną gwarancją serwisu w Polsce.

Jak wspominaliśmy we wcześniejszych postach Xiaomi zapowiedziało wykorzystanie w smartfonie Mi5 bardzo zaawansowanego oraz wydajnego, czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 820, który obecnie jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych wśród urządzeń mobilnych na świecie.

Search