Xiaomi Mi Mix 3 wyciekł design urządzenia

Wkrótce możemy spodziewać się premiery urządzenia Xiaomi Mi Mix 3, do sieci wycieka coraz więcej ciekawych informacji dotyczących prezentowanego urządzenia, dzisiaj możemy dowiedzieć się nieco o budowie samego urządzenia.

xiaomi mi mix 3

Dzięki ostatniemu informacyjnemu przeciekowi możemy dowiedzieć się iż prawdopodobnie dostępny będzie z aparatem który będzie wysuwał się poza obudowę samego urządzenia. Takie rozwiązanie przypomina to wykorzystywane na ten moment w smartfonie Vivo NEX S.

Całość działa w ten sposób iż jeżeli zechcemy zrobić zdjęcie i wejdziemy do aplikacji aparatu z tyłu urządzenia automatycznie wysuwa się obiektyw kamery. Dzięki takiemu rozwiązaniu producent może uniknąć umiejscowienia aparatu na tylnej części obudowy, jak również zapobiec rysowaniu się samego obiektywu urządzenia.

Xiaomi-Mi-MIX-3-

Warto przypomnieć iż Xiaomi Mi Mix 2 wydany w zeszłym roku użytkownicy otrzymali z wyświetlaczem 5.99 cala, którego wyświetlacz tak na prawdę pokrywał większą cześć urządzenia, czyniąc go smartfonem z bardzo cienkimi ramkami bocznymi. Bardzo prawdopodobne, iż dzięki tegorocznemu posunięciu producent powiększy ekran w jeszcze większym stopniu.

Patrząc na grafikę zaprezentowaną powyżej można praktycznie jednoznacznie stwierdzić, iż w nadchodzącym smartfonie od Xiaomi zastosowana zostanie technologia wysuwanego aparatu zaciągnięta z urządzenia Vivo NEX.

Jeżeli chodzi o kwestie premiery urządzenia, poprzednią wersję urządzenia od Xiaomi użytkownicy otrzymali we wrześniu, więc idąc tym tropem możemy spodziewać się iż do premiery Xiaomi Mi Mix 3 pozostało ok 2 miesiące.

 

Search