Xiaomi Mi Max 3 złota wersja

Do sieci wycieka coraz więcej informacji na temat nadchodzącego smartfona Mi Max 3, co ciekawe w ostatnim czasie otrzymujemy coraz więcej dokładnych informacji o urządzeniu, co świadczy o tym iż oficjalnej premiery urządzenia możemy spodziewać się niebawem.

xiaomi mi max 3

Kilka dni temu do siec wyciekło wideo prezentujące smartfona Mi Max 3 w wersji czarnej. Po pewnym czasie do siei wyciekło drugie wideo prezentujące to samo urządzenie, natomiast tym razem w złotej wersji kolorystycznej.

Jeżeli chodzi o o obudowę urządzenia, zostało one wykonane z wysokiej jakości metalu, w tylnej części urządzenia znajduje się zaimplementowany czytnik linii papilarnych. Anteny urządzenia zostały rozłożone przez producenta na górnej oraz dolnej części urządzenia, dzięki temu rozwiązaniu bryła smartfona wydaje się jeszcze bardziej jednolita.

Na tylnej obudowie urządzenia znajdziemy również pionowo usytuowany aparat razem z dioda LED, a więc jest to podobne rozwiązanie technologiczne znane z urządzenia takiego jak Redmi Note 5 Pro. Aparaty będą posiadały matryce 12 Mpx tylni, oraz 5 Mpx aparat przedni przeznaczony do wideorozmów.

Xiaomi mi Max 3 posiadał będzie 6.9 calowy wyświetlacz, oraz pojemną baterie o wielkości 5500 mAh. Sercem smartfona będzie procesor firmy Snapdragon model 710.

Jeżeli chodzi o wersje smartfona jakie otrzymamy od Xiaomi będą to prawdopodobnie 3,4,6 GB pamięci RAM oraz odpowiednio 32,64,128 GB pamięci dostępnej dla użytkownika.

Na ten moment ciężko powiedzieć jak sprawa prezentowała będzie się z ceną oraz dostępnością urządzenia.

Search