Xiaomi Mi Band 3 Explorers Edition

Opaska Mi Band 3 od Xiaomi została zaprezentowana razem z takimi urządzeniami jak Mi 8, Mi 8 Explorer Edition oraz ze smartfonem Mi 8 SE. Dzisiaj wyciekło zdjęcie prezentujące Mi Band 3 w wersji Explorers Edition.

xiaomi mi band 3

Zdjęcia opaski Mi Band 3 od Xiaomi w wersji Explorers Edition wyciekły do sieci, opaska w wersji Explorers Edition posiadała będzie opaskę w wersji przeźroczystej. W dniu dzisiejszym do sieci wyciekły zdjęcia prezentujące nową wersje opaski od Xiaomi.

mi bandmi band 3 explorers

 

Na ten moment nie posiadamy informacji czy wersja Explorers Edition od Xiaomi posiadała będzie dodatkowe funkcjonalności. Patrząc na rendery prezentujące opaskę Mi Band 3 Explorers Edition, można stwierdzić iż opaska w wersji Explorers Edition nie będzie różniła się zewnętrznie (wizualnie) od wersji standardowej praktycznie niczym, jedynie opaską charakterystyczną dla wersji Explorers Edition.

 

xiaomi my
Aktualna cena opaski Mi Band 3 to ok 25 dolarów, natomiast musimy pamiętać iż jest to cena oferowana przez producenta na terenie Chin, w polsce cena jest nieco wyższa.

Standardowa wersja opaski Mi Band 3 wyposażona jest w wyświetlacz 0.78 cala, urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 110 mAh, która przy standardowym użytkowaniu powinna wystarczyć na ok 28 dni pracy.

Search