Xiaomi Mi Backpack, tani plecak

Xiaomi Mi Backpack,jest to nowy produkt w ofercie chińskiego giganta Xiaomi. Jest niewielki, nie posiada rozbudowanych funkcji natomiast jest taki oraz poręczny.

xiaomi backpack

Plecak od Xiaomi dostępny jest na platformie Youpin w bardzo atrakcyjnej cenie. Plecak możemy kupić już za 16 zł . Jest to najnowszy produkt w ofercie producenta. Plecak jest produkowany przez firmę Runmi Technology. Jest to wfirma w pełni zależna od Xiaomi, posiada ona już w swojej ofercie koszulki.

mi-backpack

Nowy plecak od Xiaomi nie będzie idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcieliby w plecaku zabrać laptopa, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom bez problemu zmieści się w walizce. Plecak od Xiaomi jest wymiarów 34 x 22.5 x 13cm, a jego waga to ok 165 g.

Materiał z którego wyprodukowany jest plecak to 100% poliester. Jak zapewnia producent plecak idealnie nadaje się na deszczowe dni, dzięki swoim właściwościom wodoodpornym. Nie jest to duży kompaktowy plecak,dzięki któremu będziemy w stanie przenieść bardzo dużo rzeczy, natomiast każdy z Nas był w sytuacji kiedy podczas wycieczki z pewnością użytkował plecak mniejszych gabarytów.

  • Johny

    No na AliExpress kosztuje od 40

Search