Xiaomi Mi A2 i Mi A2 Lite oficjalnie

Właśnie dobiegła końca prezentacja w Hizpanii dwóch najnowszych smartfonów Xiaomi, pierwszy z nich to Mi A2, natomiast drugi to Mi A2 Lite, aktualnie wiemy już o nich wszystko.

xiaomi mi a2

Jak wiadomo seria smartfonów Mi A2 oraz Mi A2 Lite działa pod kontrolą systemu Android One, gdyż jest to wspólny projekt Google oraz Xiaomi

Xiaomi Mi A2

Smartfon Mi a2 wyposażony jest w ekran 5,99 cala. Bardzo ciekawą rzeczą jest ograniczenie przez producenta szerokości ramki smartfona, dzięki czemu doświadczenie korzystania ze smartfona będzie jeszcze lepsze. Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 660. Na przodzie wyświetlacza znajdziemy aż 2 aparaty jeden 12 Mpx natomiast drugi 20 Mpx. Na tylnej obudowie smartfona od Xiaomi znajdziemy również 2 aparaty jeden o matrycy 20 Mpx, natomiast drugi o matrycy 12 Mpx. Mi A2 dysponował będzie baterią o pojemności 3000 mAh.

Urządzenie dostępne będzie dostępne w Polsce w dwóch wariantach 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB ROM i
4 GB pamięci RAM ora 64 GB pamięci ROM.

xiaomi mi a 2 specyfikacje aparatu

Xiaomi Mi A2 Lite

Mi A2 Lite nieco różni się od Mi A2. Smartfon posiadał będzie wyświetlacz 5,84 cala. Kolejna równicą jest fakt iż w Mi A2 otrzymamy już nie 4 aparaty a 3, z czego przednia kamera dysponowała będzie matrycą 5 Mpx, natomiast z tyłu będziemy mieć 2 aparaty o wielkości 12 Mpx oraz 5 Mpx.

xiaomi mi a2 lite

W smartfonie Mi A2 Lite zainstalowane będzie ogniwo zasilające o pojemności 4000 mAh, a więc jest to dość spora pojemność. Sercem Smartfona będzie procesor Snapdragon 625. Dostępne będziemy mieli 2 zestawy do wyboru. Pierwszy 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, natomiast drugi 4 GB pamięci RAM, oraz 64 GB pamięci ROM.

Cena?

W Polsce urządzenie dostępne będą oficjalnie od 13 sierpnia, na ten moment nie znamy oficjalnych cen na terenie Polski, natomiast uzyskaliśmy cennik smartfonów na terenie Hiszpanii, z którego wynika iż najtańsza wersja będzie kosztowała 179 euro, natomiast najdroższa 349 euro.

Search