Xiaomi Mi 8 z coraz większą dostępnością

Osoby planujące zakup smartfona Xiaomi Mi 8 od dłuższego czasu mogły spotkać się z problemami w zamówieniach spowodowanymi ograniczeniami zamówień ze strony Xiaomi, od teraz sytuacja ulega poprawie.

xiaomi mi 8

Dotychczas jeżeli chcieliśmy zakupić smartfona Mi 8 musieliśmy poczekać na ponowne otwarcie sprzedaży przez Xiaomi, miało to miejsce ze względu na ograniczenia dostępności magazynowych sprzętu, jak również w celu napędzenia popytu. Na ten moment wydaje się iż sytuacja uległa lekkiej poprawie.

W dniu dzisiejszym rano Xiaomi udostępniło kolejną ilość smartfonów do sprzedaży, które zostały wyprzedane po 2 godzinach, dobrą informacją jest fakt iż Xiaomi zapowiedziało kolejną turę sprzedaży już dzisiaj wieczorem.

xiaomi mi 8 myxiaomi

W celu przypomnienia Xiaomi Mi 8 wyposażony jest w 6.21 calowy wyświetlacz AMOLED 2248 x 1080. Sercem urządzenia jest procesor oczywiście firmy Snapdragon w wersji 845.  Urządzenie w różnych wariantach wyposażone jest w 6 GB pamięci RAM oraz 64/128/256 GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Telefon posiada aparat główny 20 Mpx oraz przedni 12 Mpx. Smartfon zasila bateria o pojemności 3400 mAh.

Search