Xiaomi Mi 8 dostępny w Hong Kongu

Premiery smartfonów w każdym kraju przebiegają w inny sposób w jednym kraju ustawiają się kolejki w celu zakupu nowego urządzenia, zaś w innym użytkownicy podchodzą bardziej „ozięble” do premiery, bądź czekają na internetową przesyłkę, wczoraj premierę Mi 8 miał w Hong Kongu.

xiaomi mi 8

Xiaomi zaprezentowało swój smartfon na terenie Hong Kongu. Jak się okazuje premiera prezentowanego smartfona wywołała niemałe poruszenie wśród osób zainteresowanych nabyciem Mi 8. Pomimo upalnych dni jakie panują teraz na terenie Hong Kongu kolejka zgromadzonych przyszłych nabywców była dość spora.

xiaomi queue

Smartfon Xiaomi Mi 8 dostępny jest w wariantach 6GB/64GB oraz 6GB/128GB. Jeżeli chodzi o cenę urządzenia w wersji 6GB/64GB wynosi ok 433 dolary, natomiast wersja 6GB/128GB kosztuje 471 dolarów.

Jeżeli chodzi o proporcje ceny do jakości urządzenie na prawdę warte jest swojej ceny.

xiaomi queue 1

Jeżeli chodzi od specyfikacje smartfona Xiaomi Mi 8 wyposażony jest on w wyświetlacz 6.21 cala Full HD Super AMOLED o rozdzielczości 2248 x 1080. Smartfon posiada szklane plecki, oraz aluminiową obudowę. Sercem smartfona Mi 8 jest procesor od firmy Snapdragon 845. Xiaomi Mi 8 na pokładzie posiada najnowsze oprogramowanie MIUI 10.

Urządzenie posiada baterię o pojemności 4300 mAh z technologią szybkiego ładowania. Poza tym w smartfonie użytkownik otrzyma dual SIM, 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11ac NFC, Bluetooth 5.0 oraz oczywiście wejście słuchawkowe mini jack 3.5 mm.
Na ten moment ciężko przewidzieć na jakim następnym rynku urządzenie uzyska swoją oficjalną premierę.

Search