Xiaomi Mi 5 – wspaniałe zdjęcia z aparatu

Mi 5 jest to smartfon bardzo długo oczekiwany przez sszerokie grono fanów Xiaomi, premiera urządzenia zbliża się wielkimi krokami a firma podgrzewa atmosferę coraz to kolejnymi przeciekami. Co ciekawego ma nam do zaoferowania Xiaomi tym razem?

xiaomi mi 5


xiaomi mi 5 w polsce

Zaprezentowane powyżej zdjęcia prezentują się na prawdę bardzo ciekawie oraz od razu przyciągają oko widza. Są to zdjęcia wykonane za pomocą nadchodzącego smartfona Mi 5 , który zostanie zaprezentowany przez Mi już 24 lutego.
Zdjęciami postanowił podzielić się z użytkownikami Hugo Barra czyli prezes firmy Xiaomi.

Zaprezentowane zdjęcia wykonane zostały na plaży, na pierwszym planie widnieje ptak, nie było by w tym nic nadzwyczajnego, aczkolwiek prezentowana ptak uchwycony został z wyjątkową ostrością w trakcie lotu, co bezpośrednio świadczy o wspaniałych możliwościach autofocusa oraz szybkości wykonywania zdjęć przez nadchodzące urządzenie Mi 5.

Co sądzicie o zaprezentowanych fotografiach?. Naszym zdaniem szybkość wykonywania zdjęć przez nadchodzącego Mi 5 prezentuje się na prawdę imponująco.

 

 • Tomasz

  Ciekawie to sie zacznie jak beda wychodzily zdjecia o zmroku. Bo w taki sloneczny dzien to mniej wiecej wszystkie dobre smartfony sobie dobrze radza 😉

  • MyXiaomi

   Masz rację, aczkolwiek Mi 5 posiada patrząc na zaprezentowane zdjęcia ewidentnie dobry autofocus 😉

 • qwerty

  Mam nadzieje, że poprawią aplikacje aparatu w MiUI 8 na wzór LG G4 czy Lumii – więcej funkcji manualnych i łatwiejszy do nich dostęp.

Search