Xiaomi Max największy smartfon od Mi?

Jak możemy się dowidzieć z różnych źródeł Xiaomi pracuje aktualnie nad najnowszym produktem nazwanym Xiaomi Max, który został nazwany tak dzięki ankiecie w której brali udział fani firmy Mi. Co to za urządzenie? Zapraszamy do artykułu.

xiaomi max

W zeszłym tygodniu Xiaomi udostępniło swoim fanom ankietę w której zaproponowali kilka nazw urządzenia oraz poprosili użytkowników o wybranie nazwy, która spodoba im się najbardziej.

Nazwy urządzeń które zaproponowało Xiaomi to Xiaomi Pro, Xiaomi Plus, Xiaomi Big and Xiaomi Max. Jak pisaliśmy w tytule oczywiście 51,62% głosów wygrała nazwa urządzenia „Xiaomi Max”.

Wnioskując po nazwie można dojść do wniosku iż Xiaomi pracuje nad dużo większym urządzeniem niż dotychczas, jak dobrze wiadomo Xiaomi nie zaprezentowało w tym roku jeszcze żadnego Phabletu w tym roku.

Po wyborze nazwy urządzenia w sieci zaczęły krążyć plotki na temat potencjalnego urządzenia nazwanego „Xiaomi Max”.
Mówi się jakoby smartfon miał zostać wyposażony w wyświetlacz 6.4 cala, w obudowie takiej wielkości moglibyśmy również dostać od Xiaomi wyświetlacz 2K, sercem urządzenia miałby być procesor Snapdragon 820.

Niestety Xiaomi nie ustosunkowało się jeszcze do całej sytuacji, aczkolwiek można wywnioskować iż coś jest na rzeczy.

Search