Xiaomi oferuje wielofunkcyjną kamerę

Od jakiegoś czasu Xiaomi rozszerza swój asortyment o kolejne ciekawe oraz bardzo użyteczne przedmioty użytku codziennego, zarówno opaski Mi Band , oczyszczacze powietrza , oraz.. przyszła kolej na kamerę 360 stopni.

xiaomi kamera

Nowa kamera od Xiaomi ma możliwość obrotu o 360 stopni , co oznacza iż używając urządzenia nie będziemy przywiązani na stałe do obserwacji tylko jednego pola jak to bywa w większości dostępnych na rynku kamer.

Bardzo ważną informacją jest również fakt że kamera będzie łączyła się bezpośrednio z aplikacją dostępną w smartfonie , co więc w bardzo dużym stopniu ułatwi kontrolę pożądanego obszaru z każdego miejsca na świecie.

Urządzenie wyposażone jest w czip S2LM oraz umożliwia nagrywanie obrazu w rozdzielczości 1080p.
Jednakże nie są to wszystkie funkcje kamery od Xiaomi . Urządzenie umożliwia kontynuowanie obserwacji nawet w ciemnościach dzięki zastosowaniu diod działających w podczerwieni, urządzenie zostało wyposażone również w czujnik ruchu.

xiaomi kamera 1

Cena jak na tak dobrze wyposażoną kamerę jest na prawdę przystępna ponieważ będzie oscylować w granicach $61, jednakże kamera dotychczas dostępna jest jedynie na terenie Chin.
Kamera od Xiaomi będzie dostępna od 30 maja.

Search