Xiaomi już tworzy MIUI 11

Miui 10 jeszcze dobrze nie zostało zaimplementowana na wszystkich urządzeniach Xiaomi, natomiast już teraz możemy dowiedzieć się więcej na temat planów Xiaomi odnośnie MUI 11.

xiaomi miui

Aktualnie MIUI 10 zostało zaprezentowane na 33 urządzeniach od Xiaomi, natomiast większa ilość smartfonów otrzyma aktualizację MIUI 10 już wkrótce.

Z okazji wydania MIUI 10 na smartfony Xiaomi napisało krótki artykuł dzięki któremu możemy dowiedzieć się nieco więcej informacji na temat przyszłego oprogramowania MIUI 11.

miui 11

Xiaomi dzięki zaprezentowanemu artykułowi możemy dowiedzieć się iż MIUI 11 projektowane było pod smartfony pod smartfony wykorzystujące format obrazu 16:9 które jakiś czas temu były popularne. Xiaomi wspomina o tym iż aktualny system MIUI 10 nie posiada większych błędów oraz niedogodności związanych z użytkowaniem, natomiast  MIUI 11 zostanie jeszcze bardziej dostosowane do użytkownika, tym samym jeszcze bardziej ułatwiając użytkowanie.

W kolejnej wersji MIUI 11 Xiaomi nie będzie skupiać się na wyglądzie, oraz grafice oprogramowania, natomiast w jeszcze większy sposób ułatwią samo użytkowanie MIUI 11 . Na ten moment nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy Xiaomi postanowi zaprezentować MIUI 11 gdyż jest we wstępnej fazie produkcji.

Search