Xiaomi i kolejna bezprzewodowa ładowarka

Bardzo wiele urządzeń dostępnych aktualnie na rynku posiada możliwość ładowania bezprzewodowego, pierwszym smartfonem obsługującym bezprzewodowe ładowanie był Mi Mix 2s , dostrzeżono kolejną wersję bezprzewodowej ładowaki.

xiaomi pad do ładowaniaBezprzewodowy ładujący Pad od Xiaomi został dostrzeżony w dniu wczorajszym na stronie Wireless Power Consortium  czyli jednostki zajmującej się certyfikowaniem takich urządzeń.
Pad od Xiaomi został zarejestrowany w Wireless Power Consortium  w dniu wczorajszym, oznacza to między innymi iż przeszedł pomyślnie wszystkie testy tej instytucji.

xiaomi pad 1

Na ten moment ciężko jest nam ocenić czy urządzenie dostępne będzie w sprzedaży samo w sobie, czy dołączane będzie razem ze smartfonem w zestawie. Wedle plotek krążących w sieci Pad ładujący od Xiaomi prawdopodobnie zostanie zaprezentowany razem ze smartfonem Mi Mix 3.

Warto przypomnieć iż Xiaomi na ten moment sprzedaje również ładujące w sposób bezprzewodowy pady osobno w cenie ok 15 dolarów. Urządzenie wspiera ładowanie standardowe oraz szybkie.

Search