Wielofunkcyjny podgrzewacz wody od Xiaomi

Od dość dawna Xiaomi nawiąuje współpracę z wieloma firmami z równych dziedzin, dzięki temu powstają ciekawe rozwiązania dla domu oraz innych dziedzin życia. Dzięki współpracy Xiaomi oraz Deerma powstał garnek do podgrzewania wody.

xiaomi podgrzewacz 1

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób aby w bardzo łatwy sposób umożliwić ukotowanie naszych ulubionych potraw. Urządzenie do gotowania składa się tak na prawdę z 2 osobnych pojemników, dzieki czemu w jednym z nich znajduje się gotująca woda, natomiast do drugiego możemy swobodnie wlać płyn który będziemy chcieli zagotować.

Urządzenie do gotowania zostało oczywiście w celu zapewnienia jak największej jakości wykonane ze stali nierdzewnej. W podgrzewaczu jesteśmy w stanie gotować na raz ok 1,5 litra płynu. Temperatura maksymalna która jest w stanie wygenerować urządzenie to 90 stopni, wszystko po to aby po nadmiernym przegotowaniu nasza potrawa nie straciła swoich właściwości.

W podgrzewaczu od Xiaomi mamy możliwość ustawienia aż 6-ciu programów, każdy z nich możemy dostosować odpowiednio do potrawy którą będziemy gotować. Koszt urządzenia to ok 26 euro, na ten moment podgrzewacz jest oficjalnie sprzedawany jedynie na terenie Chin.

Search