Tajemniczy smartfon od Xiaomi

Kolejny dzień w którym dostajemy kolejne ciekawe informacje na temat nadchodzących premier od Xiaomi, tym razem zapowiada się dosyć ciekawie, oraz tajemniczo za sprawą certyfikacji nowego smartfona.

xiaomi nowy telefon

Kolejny smartfon ze stajni Xiaomi uzyskał certyfikację, na ten moment niestety nie znamy dokładnej nazwy urządzenia, gdyż jest ono sygnowane numerem certyfikacji M1804C3CG. Niestety na ten moment urząd certyfikujący urządzenie nie ujawnił żadnych szczegółowych specyfikacji na temat nadchodzącego urządzenia.

Na ten moment możemy podejrzewać iż nie chodzi o smartfony Mi Max 3 oraz Mi Max 3 Pro, gdyż te serie posiadają nieco inne numery certyfikacyjne.

Jedyną informacją którą jesteśmy w stanie uzyskać z informacji zawartych na stronie urzędu certyfikującego jest to iż urządzenie zaprezentowane zostanie w 2 wersjach czyli 3 GB pamięci RAM – 32 GB pamięci ROM, oraz w wersji 4 GB pamięci RAM –  64 GB pamięci ROM.

xiaomi

Najbardziej prawdopodobnym urządzeniem które może kryć się pod tym numerem certyfikacyjnym okazuje się Mi 6 X, który wkrótce zostanie zaprezentowany dla świata jako Mi A2 z zaimplementowanym systemem Android One.

Na ten moment również ciężko spekulować na temat ceny urządzenia ze względu na brak jakichkolwiek dokładnych specyfikacji. Znając Xiaomi zapewne wkrótce jeszcze przed premierą uzyskamy więcej ciekawych informacji na temat omawianego urządzenia, jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak jedynie spekulacja.

Search