Smartwatch od Xiaomi i Mi Band 2 tego lata ?

Opaska Mi Band pierwszej generacji jak i opaska Mi Nad 1S od Xiaomi okazała się na prawdę sporym sukcesem. Wpłynęła na to zarówno bardzo korzystna cena , funkcjonalność jak i bardzo długi czas pracy na baterii ok 30 dni. Jak również możliwość wykorzystania opaski jako smart-urządzenia do powiadamiania o nadchodzących połączeniach lub wiadomościach sms.

xiaomi mi band 1s

W sieci krąży bardzo wiele informacji jakoby Xiaomi wkrótce miało w planach wydać zarówno kolejną generację opaski  Mi Band , jak również długo oczekiwany smartwatch.
Informacje docierają do nas bezpośrednio od szefa firmy Huami zajmującej się produkcją opasek Mi Band dla Xiaomi . Wspomina on iż nowe urządzenia ujrzą światło dzienne już w kolejnych 2 miesiącach.

Ciekawą rzeczą pozostaje wspominany smartwatch od Xiaomi, jego funkcjonalność oraz desing na jaki postanowi zdecydować się Xiaomi.
Bardzo prawdopodobne wydaje się również iż smartwatch jak i opaska nowej generacji współpracowała będzie z dronem który Xiaomi ma w planach wydać w niedługim czasie.

Jakie chcielibyście funkcje w nadchodzącym smartwatchu od Xiaomi? Zapraszamy do dyskusji.

Search