Roidmi 3S, jak naprawdę działa?

Bardzo wiele osób porusza się samochodami, które nie są wyposażone w odtwarzacz z urządzeniem bluetooth, rozwiązaniem takiej sytuacji jest zakup urządzenia Roidmi 3s od Xiaomi, które w dużej mierze ułatwia życie, oraz umożliwia słuchanie muzyki nawetw starszych modelach samochodów. Jak naprawdę sprawdza się Roidmi 3s w praktyce?

rodmi 3s myxiaomi

Zapewne wielu z Was miało czasem problem z odtwarzaniem muzyki z ulubionej aplikacji w swoim samochodzie. Dobrym rozwiązaniem tego problemu okazuje się urządzenie od Xiaomi Roidmi 3s. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem 2 w 1 dzięki któremu możemy bez problemu słuchać muzyki oraz ładować aż 2 urządzenia jednocześnie.

Co ciekawe urządzenie współpracuje z dedykowaną aplikacją Roidmi do pobrania w sklepie z aplikacjami. W aplikacji mamy możliwość ustawienia na jakiej częstotliwości urządzenie ma transmitować muzykę do radia samochodowego, jest to bardzo proste. Aplikacja daje nam również możliwość ustawienia tego iż urządzenie automatycznie łączy się z telefonem po odpaleniu samochodu ( co u nas nie zawsze działało).  Dodatkowo w aplikacji mamy możliwość wybrania czy urządzenie ma automatycznie poprawiać jakość dźwięku „odszumiając” go.

Urządzenie posiada zabezpieczenie przed uszkodzeniem ( zwarciem) ładowanego telefonu,tableta itd. Co najważniejsze Roidmi 3s sam dostosuje ilość energii ładowanego urządzenia do jego poboru.  Jedynym problemem jaki mieliśmy przez długi czas podczas eksploatowania urządzenia było trzeszczenie w głośnikach samochodu po przygłośnieniu muzyki w telefonie na maksimum, jednakże nowa aktualizacja urządzenia naprawiła tą małą usterkę, dzięki czemu urządzeniu brakuje większych wad. Roidmi 3s oferuje dźwięk na prawdę wysokiej jakości w porównaniu z transmiterami innych mniej znanych producentów.

Roidmi 3s nie posaida wbudowanego mikrofonu jak posiadał to poprzednik, rozmowy przekazywane są przez mikrofon w telefonie, co jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ bardzo wiele osób narzekało iż we wcześniejszej wersji urządzenia jakość rozmów nie jest najwyższej jakości.

Podsumowując, Roidmi 3s jest idealnym rozwiązaniem dla osób które do tej pory musiały rezygnować z odtwarzania swojej ulubionej muzyki w samochodzie, jest to urządzenie o bardzo dobrej proporcji jakości do ceny.

Search