Redmi Note 2 specyfikacje

Wygląda na to iż wyciekły nowe informacje na temat nadchodzącego smartfona Xiaomi – Redmi Note 2 , takie informacje docierają do nas z Chińskiego urzędu certyfikującego TENAA

 

redmi note 2

Z przecieków ze strony TENAA wynika iż nowe urządzenie posiada wymiary 152.05 x 76.2 x 8.05 mm z wyświetlaczem o przekątnej 5.5 cala , a więc wymiary wyświetlacza pozostają takie same jak w poprzedniej wersji smartfona – Redmi Note.
Mniejsze wymiary urządzenia oznaczają iż prawdopodobnie brzegi smartfona będą bardziej zaostrzone.
Z informacji na stronie TENAA można wywnioskować iż telefon będzie zasilany ogniwem o pojemności 3020mAh, a więc samo ogniwo które znajdziemy w urządzeniu jest lekko pomniejszone w porównaniu do poprzedniej wersji smartfona który  posiadał ogniwo 3100mAh.

Z nieoficjalnych przecieków wynika iż smartfon wyposażony będzie w procesor MediaTek MT6795 , 2 GB pamięci RAM , 16GB pamięci wewnętrznej a całość zawarta będzie w lekkiej szczotkowanej aluminiowej obudowie.
W ciągu tygodnia powinniśmy dowiedzieć się wszystkiego odnośnie oficjalnych specyfikacji i wyglądu smartfona ,gdyż firma 16 Lipca zapowiada oficjalną prezentacje nowych produktów.

Search