Przenośmy odkurzacz od Xiaomi

Jakiś czas temu opisywaliśmy bardzo ciekawe urządzenie od Xiaomi, czyli podręczną pralkę, którą można powiesić na ścianie,dzięki czemu zajmuje mało miejsca, dzisiaj prezentujemy podręczny odkurzacz, który znalazłby zastosowanie w każdym domu.

xiaomi odkurzacz

Dzięki połączeniu sił firmy Deerma oraz Xiaomi udało się wyprodukować bardzo podręczny odkurzacz, dzięki któremu do rutynowego odkurzenia mieszkania nie będziemy musieli wyciągać wielkiego odkurzacza oraz rozwijać kabli. Od teraz z pomocą może przyjść poręczny odkurzacz od Xiaomi.

xiaomi odkurzacz 1Odkurzaczowi od Xiaomi nie straszne żadne zabrudzenie, kurz, okruszki, upora się ze wszystkim. Odkurzacz jest na tyle poręczny iż bez problemu będziemy mogli utrzymać go w jednej ręce, bez konieczności przytrzymywania drugą. Z pomocą przyjedzie również specjalny pasek dzięki któremu będziemy mogli zawiesić urządzenie na ramieniu.

Jeżeli chodzi o poziom hałasu jaki generuje to jest na prawdę dobrze, gdyż hałas nie przekracza 78dB. W zestawie otrzymujemy oczywiście kilka końcówek, które ułatwią Nam sprzątanie i dotarcie w mniej dostępne miejsca. Natomiast główna szczotka do odkurzania posiada szerokość 48 cm, dzięki czemu umożliwi sprawne dotarcie w różne miejsca w domu.

xiaomi odkurzacz 2Odkurzacz od Xiaomi został wyposażony w Filtr HEPA 10, dzięki czemu podczas odkurzania z wnętrza odkurzacza nie będą wydobywać się żadne pyłki oraz zanieczyszczenia, jest to bardzo ważne w przypadku osób które posiadają alergię, bądź wszelkiego rodzaju uczulenia na kurz i pyłki unoszące się w powietrzu.

Pojemnik na śmieci w odkurzaczu posiada pojemność 0,8 L, a więc nie jest on największy i w przypadku większej ilości zabrudzeń w domu będzie musiał być dość często opróżniany. Odkurzacz posiada moc 600 W, kabel zasilający o długości 5 metrów.
Koszt urządzenia to ok 60 dolarów.

 

Search