Podajnik gorącej wody od Xiaomi

Kolejnym ciekawym produktem od Xiaomi, dzięki któremu nasze życie stanie się o wiele łatwiejsze może być dopier co zaprezentowany podajnik gorącej wody, od teraz herbatę zrobisz o wiele szybciej.

xiaomi podajnik wody

Dzięki podgrzewaczowi od Xiaomi zagotowanie wody zajmie nam tylko 3 sekundy, tyle czasu wedle deklaracji Xiaomi będziemy potrzebowali do zagotowania wody za pomocą nowego podajnika gorącej wody. Funkcja bardzo przydatna dla osób które na codzień żyją w biegu i nie mają czasu na dłuższe oczekiwanie na zagotowanie wody na kawę lub herbatę.

xiaomi podgrzewacz

Cały proces podgrzewania wody został przyśpieszony do maximum dzięki podwójnemu systemowi podgrzewania wody. Dzięki systemowi cienkich metalowych rurek podgrzewach zapewni gorąco wodę z zaledwie kilka sekund.

W urządzeniu Xiaomi zaimplementowało również swego rodzaju pilot dzięki któremu z łatwością będziemy mogli dostosowywać temperaturę podgrzewania wody do własnych preferencji. Do dyspozycji mamy aż 6- cio stopniową regulację temperatury. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ każdy z napojów, aby był jak najlepszy do wypicia potrzebuje indywidualnej dostosowanej temperatury.

xiaomi podgrzewacz 1

Ciekawym rozwiązaniem jest również sygnalizator informujący użytkownika o niskim stanie wody w zbiorniku, dzięki czemu nie dojdzie do sytuacji w której podgrzewacz ulegnie spaleniu z powodu niskiego, lub zerowego stanu wody. Dozownik został przystosowany w taki sposób aby bezproblemowo podłożyć na codzień wykorzystywaną w domostwach szklankę 200 ml.
Aktualna cena urządzenia to ok 110 dolarów.

 

Search