Pocophone F1 od Xiaomi w Indiach już 22 sierpnia

Zapowiada się iż wkrótce ujrzymy nowy smartfon od Xiaomi, tym razem będzie to smartfon z nowej serii POCOPHONE, będzie to model F1. Dowiadujemy się wszystkiego dzięki Twitterowi na którym pojawiła się ta informacja.

xiaomi poco

Zgodnie z informacjami zwartymi na plakacie nowy smartfon od Xiaomi zostanie zaprezentowany na terenie Indii już 22 sierpnia, a więc dokładniej będzie to środa w przyszłym tygodniu.
Z informacji które posiadamy na ten moment najnowszy smartfon POCO od Xiaomi zostanie wyceniony nieco niżej niż aktualnie dostępne na rynku smartfony Mi Mix 2 oraz Mi 8.

Jeżeli chodzi o specyfikacje nadchodzącego smartfona posiadał on będzie procesor Snapdragon 845, ogniwem zasilającym smartfona będzie bateria o pojemności 4000 mAh. Smartfon POCO wyposażony również będzie w wyświetlacz Full HD Plus 5.99 cala . Pocophone posiadał będzie również 6 GB pamięci RAM, oraz 64 GB pamięci przeznaczonej do dyspozycji użytkownika.

Jeżeli chodzi o aparaty smartfona, posiadał on będzie aż 3 obiektywy – 2 zlokalizowane na tylnej obudowie urządzenia o matrycy 12 Mpx oraz 5 Mpx, oraz trzeci na przodzie urządzenia o matrycy 20 Mpx.

Bardzo prawdopodobne iż wkrótce po oficjalnej premierze smartfona w Indiach zostanie on zaprezentowany również na terenie Europy, na ten moment niestety nie posiadamy dokładnych informacji na ten temat.

Search