Pierwsze zdjęcie wykonane dronem Xiaomi

Od pewnego czasu wspominamy o wszelkich doniesieniach o tym iż Xiaomi wkrótce zaprezentuje nam drona promowanego własną marką. Już dzisiaj możemy zobaczyć pierwsze zdjęcie wykonane dronem od Xiaomi.

xiaomi dron

Zdjęcie zostało oczywiście wykonane z użyciem drona od Xiaomi, który oprócz pojawienia się smartfona na nadchodzącej konferencji może okazać się również niespodziewanym gościem.
Warto wspomnieć iż dron ten miałby współpracować z opaską Mi Band, jak również opaska miałaby ułatwić sterowanie urządzeniem.

W ostatnich tygodniach prezentowaliśmy również na łamach MyXiaomi.pl patenty Xiaomi które wskazywały bezpośrednio na powiązanie opaski Mi Band oraz nadchodzącego drona.

Na zaprezentowanym zdjęciu widać Chińską wioskę, jednakże nie jest do końca wiadome czy zdjęcie wykonane zostało poprzez zaimplementowaną wewnątrz urządzenia kamerę, czy jest to osobna kamera zamontowana do urządzenia(Xiao Yi).

xiaomi dron patent

Z donosów wynika jakoby cena drona miała wahać się w granicach 1000 Yuan a więc około $153.O wszelakich nowościach będziemy informować Was na bierząco.
Jak uważacie, czy Xiaomi zaprezentuje wspominanego drona razem z nadchodzącym smartfonem Mi5 na zbliżającej się konferencji? .

Search