Oficjalny sklep Xiaomi we Wrocławiu

Na ten moment w Polsce posiadamy 2 oficjalne sklepy Xiaomi, pierwszy z nich znajduje się na terenie Krakowa, drugi w Warszawie, już wkrótce otwarcie 3-ciego na terenie Wrocławia.

xiaomi sklep

Pierwszy oficjalny sklep Xiaomi został zaprezentowany w Polsce ponad rok temu, natomiast nie był to pełnowymiarowy sklep, lecz jedynie mała wysepka z produktami Xiaomi, mająca na celu jedynie zaprezentowanie produktów producenta, oraz umożliwić ich przetestowania ich na miejscu.

Drugim sklepem który został zaprezentowany na terenie polski był salon w Krakowie, zaprezentowany drugi sklep w Polsce wyglądał już zupełnie inaczej.  Jak łatwo zauważyć drugi sklep stacjonarny czerpie bardzo dużo z wyglądu sklepów od Apple.

xiaomi krakow

Trzeci sklep na terenie Polski zlokalizowany będzie na terenie Wrocławia w Pasażu Grunwaldzkim na poziomie zerowym. Oficjalne otwarcie sklepu zaplanowane zostało na 21 lipca na godzinę 11:00.

Prawdopodobnie podczas otwarcia nowego salonu we Wrocławiu producent zaoferuje ciekawe promocje, dzieki którym każdy zainteresowany produktami Xiaomi będzie miał możliwość zakupu produktów w okazyjnych promocyjnych cenach.

Poniżej oficjalna grafika zapraszająca na wydarzenie otwarcia sklepu Xiaomi we Wrocławiu.

xiaomi worcław

Search