Mi Tv z 70″ oraz 4K nadchodzi

Seria smart tv od Xiaomi nie jest nowością w portfolio producenta, jednakże każdy kolejny model smart tv jest bardziej innowacyjny oraz wyposażony w nowe ciekawe podzespoły co sprawia iż jest atrakcyjnym zarówno cenowo jak i jakościowo produktem. Ostatnim wydanym smart tv od Xiaomi był 60 calowy telewizor 4K, tym razem Xiaomi posunęło się jeszcze dalej.

Mi-TV-3-70_2

Nowy Mi TV 3 od Mi wyposażony zostanie w matrycę aż 70″ w rozdzielczości 4K ( 3840 x 2160 pix ).
Wyświetlacz wyprodukowany został na zlecenie Xiaomi przez firmę Sharp.
Porównując poprzednio wydany smart tv w wersji Mi 3 60″ posiadał bardzo cienką aluminiową obudowę o grubości zaledwie 11.6 mm.

Nowa wersja smart tv Mi 3 70″ będzie nieco grubszym produktem o wymiarach 12.9 mm w miejscu najcieńszym oraz 38.6 mm w miejscu najgrubszym, oczywiście obramowanie telewizora nadal wykonane jest z wytrzymałego aluminium jak to miało miejsce w poprzednim modelu.

Bez względu na to iż w nowym modelu smart tv grubość telewizora nieznacznie się zwiększyła, xiaomi w celu osiągnięcia takiego efektu w odpowiedni sposób rozmieszcza zarówno głośniki w które wyposażony jest telewizor, lecz również wnętrzności samego urządzenia, za czym idą również zmniejszające się z roku na rok gabaryty wykorzystywanych podzespołów.

Nowy matryca wykorzystana w nadchodzącym smart tv od Xiaomi posiadała będzie kąt widzenia 178°, odświeżana będzie z częstotliwością 120 Hz. Współczynnik kontrastu w matrycy wynosi 4000:1 . Sercem nowego smart tv jest procesor quad-core MStar 6A928 taktowany zegarem 1.4Ghz.
Urządzenie posiada 2GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci dostępnej dla użytkownika.
Smart tv działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 5.1

Smart tv wyposażony został również z łączność WiFi 802.11 a/b/g/n/ac oraz Bluetooth 4.1.
Urządzenie posiada Mi Port, 3 porty HDMI (2.0) , AV, VGA, i dwa porty USB 2.0 oraz 3.0Telewizor obsługiwał będzie wiele różnorodnych obecnie wykorzystywanych formatów video wliczając oczywiście H.265 4K w 60 lub 30 fps.
Cena urządzenia będzie oscylowała w granicach $1540

  • Ore

    A wiecie może gdzie go będzie można kupić? Albo gdzie można kupić dotychczasowy model?

Search