Mi Max 3 od Xiaomi wyciekły kolejne informacje

Xiaomi ostatnimi czasy ma problemy z utrzymywaniem w tajemnicy premier swoich nowych produktów, premiera Mi Max 3 została zaplanowana na 19 lipca, natomiast do sieci wycieka coraz więcej informacji.

xiaomi mi max 3

Premiera smartfona Xiaomi Mi Max 3 zaplanowana została na 19 lipca, dzięki różnym przeciekom, które miały miejsce na przestrzeni kilkunastu ostatnich dni, sporo dowiedzieliśmy się ze strony jednostki certyfikującej smartfony TENAA.

Xiaomi postanowiło nie czekać dłużej na dodatkowe przecieki, lecz wzięło sprawy w swoje ręce i postanowiło opublikować oficjalną grafikę prezentującą smartfona Mi Max 3 przedpremierowo.
Na ten moment jest już pewne jak będzie prezentował się front smartfona Mi Max 3.

xiaomi mi max 3 przod

Dzięki zaprezentowanej grafice możemy zobaczyć iż na smartfonie Mi Max 3 ramki zostały zmniejszone do minimum, dzięki czemu smartfon obsługiwało będzie się o wiele łatwiej za pomocą jednej ręki.

Na ten moment do sieci wyciekło również oficjalne opakowanie smartfona Xiaomi Mi Max 3, które prezentujemy poniżej. Jak wspominaliśmy premiera smartfona miała odbyć się 19 lipca,jednak na ten moment wiemy na temat nowego smartfona od Xiaomi praktycznie wszystko.

Xiaomi-Mi-Max-3-retail-Box

  • Maxik

    Świetna alternatywa dla tabletów :)

    • http://www.myxiaomi.pl MyXiaomi.pl

      Jasne, a zarazem większa wygoda w obsłudze nawigacji 😉

Search