Mi Band 1S – kolejna inteligentna opaska Xiaomi

xiaomimiband01

Opaska Mi Band od Xiaomi okazała się jednym z najpopularniejszych urządzeń dla osób prowadzących zdrowy tryb życia , wszystko za sprawą niskiej ceny oraz funkcjonalności jaką za sobą niesie.
Urządzenie potrafiło nie tylko mierzyć kroki , oraz przebyty dystans lecz również mierzyć fazy snu, zliczać czas snu oraz w inteligentny sposób budzić nas o odpowiedniej porze ( gdy opaska wykryje że wchodzimy w fazę lekkiego snu ) .

Od jakiegoś czasu w internecie krążą plotki o tym iż na rynku wkrótce ma pojawić się godny następca opaski 1-szej generacji.
mi-band-1s-fb_667x275

Nowa opaska Mi Band 2-giej generacji posiadać będzie wbudowany w urządzenie sensor pomiaru tętna, czego zabrakło we wcześniejszej wersji urządzenia.
Tego typu sensory stosuje się w o wiele droższych urządzeniach takich jak smartwatche . Przy odpowiednim wykorzystaniu potencjalu opaski oraz aplikacji MiFit ,urządzenie 2-giej generacji może stać się ponownie jednym z najbardziej popularnych urządzeń tej dziedziny na rynku.
Gwoli przypomnienia opaska 1 generacji dzięki swojej funkcjonalności oraz atrakcyjnej cenie sprzedała się na całym świecie w już ponad 6 milionach sztuk.

Search