Mi A2 Lite od Xiaomi już blisko

Do sieci wyciekły kolejne informacje na temat nadchodzącego smartfona Mi A2 Lite, jest to następca smartfona Mi A1, który miał swoją premierę w zeszłym roku,już wkrótce premiera.

xiaomi mi a2 lite

Co ciekawe premiera smartfona Xiaomi Mi a2 Lite zaplanowana została przez producenta na 24 lipca, natomiast już teraz można bez najmniejszego problemu zakupić smartfona w popularnym serwisie zakupowym Aliexpress. Smartfona Mi A2 Lite można zakupić w cenie od 190 do 210 dolarów, a więc jest to nieco mniej niż uwcześnie zapowiadał producent

Jeżeli chodzi o specyfikacje smartfona wyposażony jest w wyświetlacz 5.84 cala FULL HD + o rozdzielczości 2228 x 1080 pix. Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625 taktowane zegarem 2 GHz.

xiaomi-mi-a2-lite-p1-1

Smartfon Mi A2 Lite od Xiaomi dostępny jest w dwóch wersjach – pierwsza 3 GB pamięci RAM/32 GB ROM, druga 4GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci dostępnej dla użytkownika.
Jeżeli chodzi o aparat smartfona, urządzenie posiada aparat główny  o matrycy 12 Mpx oraz aparat przedni 5 Mpx .
Smartfon zasila bateria o pojemności 4, 000 mAh.  Telefon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android One.

Jeżeli chodzi o ceny urządzenia, model z 3 GB pamięci RAM kupimy a ok 190 dolarów, natomiast wersję urządzenia z 4 GB pamięci RAM kupimy za ok 21o dolarów.

Search