Mi 8 Explorers Edition od Xiaomi dostępny

Razem z premierą smartfona Mi 8 Xiaomi zaprezentowało również smartfona Mi 8 w wersji Explorers Edition. Na premierę urządzenia musieliśmy nieco poczekać, teraz to już pewne urządzenie trafiło do sprzedaży.

xiaomi-mi-8-explorer-edition-back

Po 2 miesiącach oczekiwania smartfon Mi 8 w wersji Exploers Edition w końcu trafił do sprzedaży, cena urządzenia to ok 545 dolarów.
Bardzo ciekawym rozwiązaniem w wersji Explorers Edition urządzenia jest zastosowanie przeźroczystej obudowy w urządzeniu, dzięki któremu użytkownik jest w stanie zobaczyć wnętrze urządzenia.
Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest w wersji Explorers Edition jest implementacja czytnika linii papilarnych w ekran urządzenia. Smartfon Mi 8 Explorers Edition posiada również funkcję Face ID za pomocą której możemy bez problemu odblokować urządzenie.

Jeżeli chodzi o podzespoły smartfon od Xiaomi wyposażony jest w 6.21 calowy wyświetlacz. Sercem urządzenia jest procesor Snapdragon w wersji 854. Urzadzenie posiada 3 aparaty z czego 2 na tylniej obudowie o matrycy 12 Mpx, natomiast przedni aparat do wideorozmów posiada matrycę 20 Mpx.

Mi 8 Explorers Edition od Xiaomi dostępny jest jedynie w jednej konfiguracji pamięci  8GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci ROM. Cena urządzenia tak jak wcześniej wspominaliśmy to ok 545 dolarów .

Search