Inteligentne rolki z kaskiem od Xiaomi

Xiaomi prezentując coraz to nowsze produkty dla dorosłych użytkowników, nie zapominając tym samym o młodszych odbiorcach swoich produktów, tym razem kilka słów na temat inteligentnych rolek od Xiaomi.

 

xiaomi rolki

Rolki od Xiaomi dostępne są do zakupu za pośrednictwem platformy croudfundingowej Youpin.  Rolki produkowane są przez firmę podległą Xiaomi a jest to firma Xiaoshun Technology, która skupia się aktualnie na rynku produktów przeznaczonych dla dzieci.

Firma Xiaoshun Technology zajmuje się produkcją urządzeń dla dzieci typu zegarki, zabawki, komputery oraz wiele innych produktów.
Aktualnie firma zaprezentowała inteligentne rolki dla dzieci w atrakcyjnej cenie ok 30 dolarów.

W zestawie z rolkami otrzymamy kask którego cena to ok 13 dolarów.

xiaomi rolki

Rolki od Xiaomi zostały zaprojektowane w taki sposób aby przez dłuższy czas użytkowania nie powodowały one dyskomfortu u dzieci, jak również waga została odpowiednio dostosowana do dzieci. Rolki dostępne są w rozmiarach S czyli dla rozmiarów 36-29, M czyli rozmiar 30-34 oraz L czyli 35- 39.

xiaomi kask

Bardzo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w rolkach które zaprezentowało Xiaomi jest sposób wytworzenia kółek, które wykonane zostały w taki sposób, aby nie zużywały się nadmiernie, oraz absorbowały drgania spowodowane nierówną nawierzchnią.

Rolki zostały wyposażone w moduł dzięki któremu jesteśmy w stanie monitorować ruch użytkownika, czyli między innymi przejechaną odległość, czas trwania przejazdu, przeciętną prędkość poruszania się, oraz ilość spalonych kalorii.
Rolki dostępne są w 2 zestawach kolorów : Szaro/Zółte oraz Szaro/Różowe.

Search