Elektryczna deskorolka współpraca Xiaomi i Action

Xiaomi nawiązała współpracę z firmą Action, owocem tej współpracy jest elektryczna deskorolka, która posiada bardzo wiele ciekawych funkcji.

Xiaomi deskorolka sklep

Deskorolka zaprezentowana dzięki współpracy firmy Xiaomi i Action wytworzona została z aż 7 warstw klonu Kanadyjskiego. Deskorolka jest połączeniem drewna z elementami aluminium. Dzięki swojej budowie jest w stanie zapewnić bezpieczne poruszanie się osobom o maksymalnej wadze do 100 kilogramów.

Wymiary deskorolki to 70 x 20 x 13.5 centymetrów, jeżeli chodzi o wagę to urządzenie swoją wagą nie przekracza 5 kilogramów, a więc jak na deskorolkę jest stosunkowo ciężkie.

xiaomi deskorolka sklep 1

Bardzo ciekawym jest design samej deskorolki, który w ciemności wygląda bardzo efektownie, a więc nocne podróże deskorolką na pewno przyciągną wzrok wielu osób. Deskorolka dzięki mocnemu silnikowi od firmy Action jest w stanie wjechać pod strome zbocze ze stałą prędkością ok 37 km/h.

xiaomi deskorolka myxiaomi

Jeżeli chodzi o kwestie samej baterii która zasila deskorolkę, jest to tak na prawdę 10 połączonych ze sobą baterii od Samsunga o pojemności 250 mAh każda. W pełni naładowana deskorolka może przejechać ok 12 kilometrów, lub 90 minut.

Co ciekawe w deskorolce otrzymujemy bezprzewodowy pilot dzięki któremu możemy ustawić dowolną prędkość deskorolki, a do wyboru mamy 3 rodzaje prędkości. Deskorolka posiada również tryb bezpieczny dzięki któremu gdy oderwiemy jedną nogę od powierzchni urządzenie, zwalnia ono swoją prędkość, po czym zatrzymuje. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla dzieci.

xiaomi deskorolka

Dodatkowo deskorolka otrzymała od producenta dedykowaną aplikację, dzięki której uzyskami informacje odnośnie stanu naładowania baterii, jej żywotności oraz tego jak daleko jeszcze zajedziemy.
Koszt deskorolki od Xiaomi to ok 400 dolarów. Poniżej prezentujemy krótkie wideo dotyczące omawianej deskorolki.

 

Search