Automatyczny kosz na śmieci od Xiaomi

Xiaomi po raz kolejny prezentuje bardzo ciekawy produkt za pomocą swojej platformy croudfundingowej, tym razem jest to inteligentny kosz, który nieco ułatwi nam życie.

 

xiaomi inteligentny kosz na smieci

Kosz od Xiaomi w dużym stopniu ułatwiał będzie użytkownikom zarówno opróżnianie kosza, jak i zapobiegał będzie przedostawaniu się niechcianych insektów do wnętrza.
Co ciekawe kosz od Xiaomi został wyposażony w czujnik dzięki któremu gdy będziemy chcieli wyrzucić śmieci, a nasza ręka znajdzie się w odległości do 35 cm od kosza , ten automatycznie otworzy wieczko tak aby ułatwić nam cały proces.

Urządzenie od  Xiaomi po załadowaniu do pełna automatycznie spakuje worek, tak aby ułatwić Nam cały proces wyrzucania śmieci.

xiaomi kosz png

Jeżeli chodzi o wymiary kosza to mierzy on 40 cm wysokości oraz waży ok 3,5 kg. Pojemność kosza to aż 15.5 L, a więc do codziennego użytku domowego kosz będzie sprawował się idealnie.

xiaomi kosz

Koszt inteligentnego kosza od Xiaomi to ok 29 dolarów, urządzenie dostępne będzie od 11 września za pośrednictwem platformy croudfundingowej Youpin.

Search